Barbara Strozzilaan 310 Amsterdam
Lees verderBarbara Strozzilaan 310 Amsterdam
Kenmerken
Beschikbaar metrage | Totaal ca. 2.737 m² als volgt verdeeld: |
Huurprijs | € 295 per vierkante meter per jaar |
Servicekosten | € 80 per vierkante meter per jaar |
Aanvaarding | direct |
Barbara Strozzilaan 310 Amsterdam
Introduction
Het gebouw
Het gebouw betreft een multi-tenant gebouw, waarvan de grootste huurder de SAXO Bank is. Er zijn diverse voorzieningen aanwezig als een bedrijfsrestaurant, receptie en auditorium.
Bereikbaarheid
De ontsluiting met de auto is uitstekend: Eurocenter ligt pal aan de ringweg A10. Zo bevindt zich de oprit alsmede de afrit met de ringweg A10 op een steenworp afstand. De nabijheid van NS-stations Amsterdam Rai en Amsterdam Zuid, met overige openbaar vervoervoorzieningen in de vorm van bus, tram en sneltram, maken de bereikbaarheid met openbaar vervoer eveneens optimaal. Bovendien is Luchthaven Schiphol uitstekend per auto als per trein in tien minuten te bereiken. Verder laat ook het centrum van Amsterdam zich gemakkelijk bereiken per tramlijn 4 en sneltram 51 en de metro.
Te huur
Totaal ca. 2.737 m² als volgt verdeeld:
5e verdieping | 885 m²
6e verdieping | 885 m²
8e verdieping | 967 m²
In units vanaf 885 m².
Huurovereenkomst
Standaard R.O.Z. huurovereenkomst, model 2015.
Huurprijs
€ 295,- per m² per jaar, excl. BTW
Parkeren
1:60 m² à € 3.750,-
BTW
Over de huurprijs zal BTW in rekening worden gebracht. Indien BTW niet in rekening kan worden gebracht, geldt een nader te bepalen opslag op bovengenoemde huurprijzen.
Huurbetaling
Per kwartaal vooruit.
Servicekosten
€ 80,- per m² per jaar, excl. BTW, als voorschot op basis van jaarlijkse nacalculatie.
Indexering
Jaarlijks op basis van de wijziging van het maandprijsindexcijfer volgens de consumentenprijsindex (CPI) reeks alle huishoudens (2015 = 100), gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS), voor het eerst 1 jaar na huuringangsdatum.
Bankgarantie
Een bankgarantie ter grootte van 3 maanden huur vermeerderd met servicekosten en BTW en dient gesteld en afgegeven te worden door een erkende Nederlandse bankinstelling.
Huurperiode
N.o.t.k. /Flexibele termijnen bespreekbaar.
Voorziening gehuurde/gebouw :
– gemeenschappelijke entree,
– bemande receptie, 07.00 – 23.00 uur,
– mechanische ventilatie met topkoeling,
– liften,
– pantry voorziening,
– kabelgoten ten behoeve van data en elektra,
– scheidingswanden,
– binnen zonwering,
– data bekabeling,
– gemeenschappelijk bedrijfsrestaurant,
– auditorium.
Energielabel
A+
Beschikbaar
Per direct.
Voorbehoud
Deze informatie is geheel vrijblijvend en houdt slechts een uitnodiging in tot het doen van een voorstel.
Informatie
Van Dijk & ten Cate Vastgoedadviseurs B.V.
De Boelelaan 7 “Officia I”
1083 HJ AMSTERDAM
020-4423060
www.vandijktencate.com
Barbara Strozzilaan 310 Amsterdam
Locatie en omgeving
Geen locatiegegevens beschikbaar
Barbara Strozzilaan 310 Amsterdam